Wrzesień.

2011-08-30 14:00

Wrzesień w Przedszkolu Nr 1 podporządkowany był licznym sprawom organizacyjnym oraz procesowi adaptacji nowych przedszkolaków. Obfitował przy tym w wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Nasze przedszkole czynne jest od godziny 6:30 do godziny 16:30.

W tym roku szkolnym powołano trzy oddziały: starszy - dzieci 6,5 letnie – Kangurki, którego wychowawcą została pani mgr Ewelina Gansiniec; średni – dzieci 4; 5 letnie – Szpaczki Mądraczki pod kierunkiem    mgr Aliny Czarneckiej-Chaś oraz oddział najmłodszy – dzieci 3-4 letnie- Biedronki  pod kierunkiem    mgr Iwony Nowak i mgr Eweliny Rutkowskiej.

Dnia 06.09.2011 (wtorek) w naszym przedszkolu odbędzie się  spotkanie organizacyjne z rodzicami, w trakcie którego zostaną zapoznani z regulaminem i statutem przedszkola, programem nauczania,  tegorocznym planem organizacji dnia  w placówce, prawami i obowiązkami rodziców, a także z ofertami  firm ubezpieczeniowych i zajęć dodatkowych.