Wielki Bal Księżniczek 2011

2011-02-12 16:00

Odbył się "Wielki Bal Księżniczek 2011". Nasze przedszkole wzięło udział w biciu rekordu Disneya na największy bal karnawałowy świata - jest to projekt realizowany wspólnie przez miesięcznik "Księżniczka" i firmę Disney. Dzieci z wielką niecierpliwością, czekały na ten dzień. Dziewczynki opowiadały o swoich kreacjach, natomiast chłopcy o tym , za kogo się przebiorą. W rzeczywistości wszystko wyglądało jeszcze piękniej. Dziewczynki, małe księżniczki, przejęte i bardzo dumne. Stroje chłopców pochodziły z różnych bajek Disneya. Był Bob Budowniczy, piraci, Kowboj, byli królewicze , Spiderman, była syrenka i wiele, wiele innych postaci z bajek. Podczas całej zabawy odbyło się wiele konkursów. Dzieci z wielką ochotą brały w nich udział. Te wspaniałe atrakcje spowodowały, że dzieci niechętnie opuszczały salę balową. Uśmiech pojawił się na twarzach, gdy usłyszeli, że czeka na nich słodki poczęstunek i dalszy ciąg zabawy na sali.