Wakacje już dawno za nami...

2014-10-10 18:20

Wakacje już dawno za nami, pracowity i pełen wrażeń wrzesień również.

Dzieci zapoznały się już ze swoimi paniami, kolorowymi znaczkami oraz panującymi w przedszkolu zasadami.

W tym roku szkolnym Pracowite Pszczółki (starszacy) z Panią mgr Iwoną Nowak, Jeżyki (średniacy) z Panią mgr Eweliną Gansiniec oraz Wesołe Misie (maluchy)  z Panią mgr Eweliną Rutkowską rozpoczęły naukę, a także poznawanie otaczajacego świata z zestawem edukacyjnym Tropiciele.

16 września obecne dzieci miały okazję poznać tajniki pracy fotografa. Wzieły także  udział w jesiennej sesji zdjęcowej.

30 września nasi dzielni przedszkolacy pod czujnym okiem swoich wychowawczyń włączyli się w akcję bicia rekordu Guinessa w myciu zębów zorganizowaną w ramach tegorocznej Akademi Aqafresh.

7 pażdziernika juz od samego rana trwały przygotowania oraz generalne próby wystapień z okazji Pasowania na Przedszkolaka. Pracowite Pszczółki oraz Wesołe Misie śpiewały poznane piosenki recytowały wyuczone wierszyki. Podczas uroczystości Pani Dyrektor mgr Barbara Fischer kolejno pasowała Kredkowym berłem każdego przedszkolaka. Atrakcją dnia był również występ zespołu artystycznego Piano. Zorganizowane przez artystów zabawy oraz pamiątkowe zdjęcia na pewno pozostaną na długi czas w pamięci dzieci.