MIKOŁAJ...

2015-01-09 08:28

Jak wiadomo  Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie.

5 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszych milusińskich.  Pracowite pszczółki   specjalnie na tą okazję przygotowały krótki program artystyczny, podczas którego prezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Dostojny gość długo rozmawiał                    z dziećmi, zachęcał je, aby były grzeczne,nie grymasiły przy jedzeniu, dbały o zabawki oraz słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki pełne słodkości. Oczekiwana cały rok wizyta upłynęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.