Kłamstwa kozy.

2008-03-03 14:00

Odbył się na terenie przedszkola teatrzyk. Dzieci obejrzały przedstawienie kukiełkowe pt. "Kłamstwa kozy". Dzieci były, skupione i przejęte losem ubogiej Sieroty skrzywdzonej przez Kozę Kłamczuchę. Na szczęście, jak to w bajce bywa, dobro zwyciężyło. Sierota znalazła przyjaciół, a Koza dostała nauczkę i odczuła to na własnej skórze skutki złego zachowania. Po przedstawieniu dzieci nagrodziły grę aktorów gromkimi i długimi brawami oraz złożyły obietnice, że nie będą kłamać. Już po raz trzeci w tym roku szkolnym odwiedzili nas aktorzy teatralni. Teatr to ciekawa forma zainteresowania dzieci literaturą i sztuką. Teatr wprowadza dzieci w świat wartości moralnych, takich jak: miłość, dobroć, prawda. Postawa bohaterów wpływa na zachowania dziecięce, dzieci dowiadują się, co dobre a co złe.