Dzień Edukacji Narodowej.

2011-10-31 19:00

Z okazji Dnia  Edukacji Narodowego swoim nauczycielom i całemu personelowi przedszkolaki życzą „sukcesów w życiu zawodowym, uśmiechu i radości każdego dnia oraz spełnienia ambicji i wszelkich najskrytszych marzeń…” Z tej okazji nasze przedszkole gościło ważnych gości z Urzędu Miejskiego burmistrza pana Krzysztofa Nowaka inspektora ds. oświaty pana Jerzego Żuchewicza oraz pana Adama Potempa. Jak co roku dzieci  przygotowały dla pracowników przedszkola i gości artystyczne prace oraz przedstawienia, grupa najstarsza „Kangurki” zrobiły przepiękne kwiaty zrobione z kolorowego papier. Grupa średnia „Szpaczki Mądraczki”” przygotowały piękne laurki z życzeniami natomiast maluszki „Biedronki ” zrobiły przepiękne jeże.