Bal.

2012-02-17 15:00

W tym roku nasz bal odbył się 16 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim o godzinie 16:00. Pracownicy przedszkola oraz MOK- u  dołożyli wszelkich starań, aby wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zainspirował je do zabawy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę. Na salę zaczęli przybywać dzielni rycerze, piękne królewny, wróżki, biedronki, koty, Spiderman-i, pszczółki, policjanci…itp.

Dzieci śpiewały, tańczyły, chętnie brały udział w konkursach, podczas których wykazywały się niebywałą sprawnością, szybkością i sprytem. Przedszkolakom w tych zadaniach pomagały panie nauczycielki, ale przede wszystkim wspaniały wodzirej. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była udana a wspomnienia na długo zostaną w pamięci. Szkoda, że następny bal dopiero za rok... Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania i dołożyli starań, aby dzieci pięknie prezentowały się na balu, co z pewnością przyczyniło się do wspaniałego samopoczucia przedszkolaków i niezapomnianych przeżyć.

Pragniemy podziękować wszystkim pracownikom MOK- u oraz panu dyrektorowi Patrykowi Tomiczek za udostępnienie sali widowiskowej oraz za pomoc w przygotowaniu. Serdecznie dziękujemy.

—————

Powrót


Kontakty

Przedszkole nr 1

ul. Dębina 1
42-610 Miasteczko Śląskie
woj. śląskie
(32) 2888 025