2015/2016

30 wrzesnia...

30 września naszą placówkę odwiedziło Mobilne Planetarium ORBITEK czyli wielka dmuchana kopuła, w środku której „zmieścił” się cały kosmos. W trakcie trójwymiarowej prezentacji dzieci wraz z bohater o imieniu ORBITEK zwiedziły drogę mleczną oraz zapoznały się z planetami naszego układu słonecznego.

—————

18 wrzesnia...

18 września przedszkolacy wzięli  udział w jesiennej sesji zdjęciowej, w trakcie której mieli okazję zapoznać się z tajnikami pracy fotografa oraz profesjonalnym sprzętem fotograficznym.

—————

Tegoroczny wrzesień...

Tegoroczny wrzesień w Przedszkolu nr 1 rozpoczął się ekologiczną akcją zbiórki puszek aluminiowych. Dzięki zaangażowaniu rodziców i opiekunów  przedszkolaków udało nam się zebrać 40 kg surowca. Dochód z jego sprzedaż zostanie przeznaczony na odnowienie sali rekreacyjno – gimnastycznej.

—————

Wakacje już dawno za nami...

Wakacje już dawno za nami. Rozpoczął się pełen wrażeń wrzesień. Dzieci zapoznały się już ze swoimi paniami, kolorowymi znaczkami oraz panującymi w przedszkolu zasadami. W tym roku szkolnym Pracowite Pszczółki (starszacy) z Panią mgr Eweliną Gansiniec, Jeżyki (średniacy)z Panią mgr Aliną Czarnecką –...

—————


Kontakty

Przedszkole nr 1

ul. Dębina 1
42-610 Miasteczko Śląskie
woj. śląskie
(32) 2888 025