Podziękowania.

2011-01-20 14:00

Serdeczne podziękowania dla pani Katarzyny Matejczyk-Wylężek oraz dla pana Józefa Jędrusia za zaangażowanie w prowadzeniu tegorocznych przedszkolnych Jasełek oraz za oryginalne kostiumy wzbogacające walory artystyczne występu.

Pragniemy podziękować pani dyrektor Irenie Kowalskiej oraz wszystkim pracownikom MOK-u za udostępnienie sali widowiskowej oraz za pomoc w przygotowaniu tegorocznych Jasełek. Serdecznie dziękujemy.

Serdeczne podziękowanie dla Mateusza i jego siostry Roksany Wosz za śpiew oraz za przepiękny koncert skrzypkowy, który odbył się na zakończenie przedszkolnych Jasełek.

Serdeczne podziękowanie dla członków Stowarzyszenia Góry Jerzego w szczególności dla pana Damiana Piegza za prowadzenie strony internetowej naszego przedszkola oraz dla pana Piotra Gogolin za robienie przepięknych zdjęć na uroczystościach przedszkola.