Pasowanie na przedszkolaka.

2008-09-26 14:00

Odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Z tej okazji grupa starsza przygotowała przedstawienie pt. Agatka, która kocha się w kwiatkach, natomiast młodsza zaprezentowała piosenki z przedszkolnego repertuaru Jestem sobie przedszkolaczek, Klocki, Hymn przedszkolaka wraz z układami ruchowymi. Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna i każdy wychowanek przedszkola został pasowany przez panią dyrektor na prawdziwego przedszkolaka. Na zakończenie imprezy wszyscy zaśpiewali Hymn przedszkolaka , którego słowa najlepiej oddają sens uczęszczania do naszego przedszkola :

Najlepiej jest w przedszkolu,
To każde dziecko wie,
Najlepiej nam w Rubinie ,
Gdy smutno jest i źle….

Dzień Edukacji Narodowej dzieci uczciły, przygotowując dla pracowników przedszkola artystyczne prace. Plastelinki zrobiły piękne podkładki z dedykacjami, a grupa młodsza - Słoneczka zbiorową laurkę wypełnioną życzeniami dla wszystkich pań