Pani Leśnik.

2011-04-15 16:00

Dziś odwiedziła nasze przedszkole Pani Leśnik z Nadleśnictwa Świerklaniec. Posiłkując się tablicami tematycznymi opowiedziała dzieciom o swojej pracy. Zachęciła przedszkolaków do wypowiedzi na temat właściwego ubioru podczas wycieczki do lasu oraz zachowania się w lesie. Dzieci mogły wykazać się znajomością roślin, zwierząt mieszkających w lesie oraz ich zwyczajów. Na koniec Pani Leśnik rozdała dzieciom na pamiątkę foldery o Nadleśnictwie Świerklaniec, książkę o drzewach polskich lasów oraz środki plastyczne, aby po spotkaniu dzieci mogły przelać na papier swoje wrażenia. My ze swej strony wręczyliśmy gościowi podziękowanie w formie dyplomu oraz zaprosiliśmy Panią Leśnik do wspólnego zdjęcia.