Dzień Mamy

2012-06-14 20:19

Dnia 29, 30 i 31 maja br w grupie „Szpaczków Mądraczków”, „Kangurków” i „Biedronek” odbyło się spotkanie dzieci ze swoimi drogimi mamami. Zarówno mamom, jak i dzieciom towarzyszyła podniosła atmosfera. Wszyscy odświętnie ubrani, z uśmiechem na twarzy oczekiwali na jej rozpoczęcie. Wreszcie przy dźwiękach muzyki, kolorowymi kwiatami w dłoniach, w korowodzie pojawili się przedszkolacy.  Przedszkolacy pod kierunkiem nauczycielek śpiewały piosenki, recytowali wiersze i tańczyły. Zaangażowanie naszych podopiecznych był wyrazem okazania swoich uczuć oraz emocji. Po części artystycznej odbył się mały poczęstunek. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym mamom własnoręcznie wykonane upominki.